Megoldatlan

Galambok a zebra fölött

Anonim Járókelő

Kedves Járókelő!
Az Újbuda Központ kereszteződésben, a piactól a 47/49-es villamosok megállójához vezető zebra piac felőli oldalán a galambok pont a zebránál várakozók felett csücsülnek, és sokszor a gyanútlanul zöldre várók fejére, néha babakocsijába (!) tojnak, szükség lenne valami fajta megoldásra, hogy ne oda üljenek fel a galambok.
Előre is köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Újbuda-központ

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes válasza alapján.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0032057-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00091872
    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A társaság azt válaszolta, hogy a
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bolti alapzat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Roller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bajza utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére