Megoldásra vár

Balesetvesélyes fém csonkok

Anonim Járókelő

Kérem a Széll Kálmán téren a balesetvesélyes csonkokat eltávolítani. Szánalmas, hogy a kukamizériát évek óta nem sikerül megoldani.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresésüket a honlapjukon megjelent 91865 sorszámú, „Balesetveszélyes fém csonkok” tárgyú panasszal kapcsolatban, melyekre az alábbi tájékoztatást adjuk:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP-124476 /2021-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tiszte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére