Megoldott

hatalmas szemétkupac

hatalmas szemètkupac a parkolò kijàratnàl lèvö fa tövèben

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőbányai út 41c

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    KVO/1671/5/2021

    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatom a tárgyi bejelentése ügyében, hogy hatóságom az ügyben az alábbi intézkedéseket tette meg.
    A 2021. november 4-én tartott helyszíni szemlén me
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére