Megoldatlan

Rendszám nélküli félautó Szegedi út és Palóc utca sarkán

Rendszám nélküli félautó parkol a Szegedi út és Palóc utca sarkán. Kérjük az elszállítását.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szegedi út 51b

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A mopedautó olyan zárt utasterű több személy szállításra kialakított kör alakú kormánykerékkel rendelkező és a gépkocsiban szokásos kezelőszervekkel felszerelt könnyű négykerekű s
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerület Közterület-felügyelet "-ra.

  • Varga Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Forgalomból kivont roncsautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Budapest Szent László út 60-64. Fsz M-002 Bejárat a Petneházy utca felől (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Forgalomból kivont autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Budapest Szent László út 60-64. Fsz M-002 Bejárat a Petneházy utca felől (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére