Megoldott

Szemét és ürülék az utcában

Anonim Járókelő

Miképpen az várható volt, a Széna tér felújítása miatt bizonyos csoportok a környék más részein telepedtek le. Kérem, hogy fordítsanak nagyobb figyelmet a Varsányi I. utca (Széna térrel szembeni rész) takarítására, mert konkrétan ürüléket és egyéb foltokat kerülget az ember.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Varsányi Irén u. 37-39

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm munkájukat!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy bár a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk illetékességi körébe, munkatársaink eseti jelleggel elvégezték takarítását. A bejelen
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére