Megoldatlan

Kiborogatott szemetes

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.10.27.:

Kedves Győri Sándor,

Köszönöm és elfogadom a válaszát.

Van arról tapasztalat, hogy mik vagy kik borogatják ki a kukákat? Ember vagy állat?

Esetleg próbálkoztak olyan megoldással, ami az ilyen billenthető kukák billentését csak valamilyen retesz kioldásával tenné lehetővé?

Ha ez egy ilyen problémás helyszín, javasolnám, hogy az itt található kukákat telepítsék máshová, és ide olyanokat helyezzenek át, amiket nem lehet kiborogatni. Egy cserével talán megelőzhető lenne ez az áldatlan állapot.

Üdvözlettel,
Török Vazul

-----

FRISSÍTÉS 2021.10.27.:

A FŐKERT válasza:
"A jelzett helyszínen Társaságunk munkatársai rendszeresen végzik a takarítási munkákat, a szemeteseket ürítik, illetve eltávolítják az eldobált hulladékot.
Eddigi tapasztalataink alapján az utólagosan készült fedések esztétikailag kevéssé felelnek meg, s hatékonyságuk is kérdéses.
A Társaságunk üzemeltetésében lévő összes hulladékgyűjtő lefedése, illetve cseréje jelentős anyagi forrást igényel, mely a jelen szakmai programunk szerint nem áll rendelkezésre.

Kérjük válaszunk elfogadását."

-----

Ezen a helyen nagyon gyakori, hogy a szemetesek ki vannak borogatva. Talán az éhes madarak vagy kutyák, esetleg éjszakai vandálok a tettesek?
Előbbi esetben a kukák fedővel való ellátása segíthetne, hogy megszűnjön ez a probléma.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Boráros tér

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Nem várható megoldás belátható időn belül.
  • Illak Adrián lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Győri Sándor,

    Köszönöm a választ.
    Elfogadom, és remélem, sikerül valamilyen megoldást találni erre a problémára, előbb vagy utóbb.

    Üdvözlettel,
    Török Vazul
  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00091757 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés leírását "Ezen a helyen nagyon gyakori, hogy a szemetesek ki vannak borogatva. Talán az éhes madarak vagy kutyák, esetleg éjszakai vandálok a tettesek? Előbbi esetben a kukák fedővel való ellátása segíthetne, hogy megszűnjön ez a probléma."-ról "FRISSÍTÉS 2021.10.27.: Kedves Győri Sándor, Köszönöm és elfogadom a válaszát. ...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Győri Sándor,

    Köszönöm és elfogadom a válaszát.

    Van arról tapasztalat, hogy mik vagy kik borogatják ki a kukákat? Ember vagy állat?

    Esetleg próbálkoztak olyan megoldással, ami az ilyen bille
    ...
  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00091757 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfélszolgálat!

    Illatékességből továbbítom az alábbi, 91757 számú bejelentés szíves válaszadás céljából.

    Szili Adrián irodavezető megbízásából
    Tisztelettel:
    Rivasz Mária
    Budapest Főváros
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére