Megoldott

Botlásveszélyes tönkrement fedelek.

Anonim Járókelő

VIII.Karácsony Sándor utca 26 elött a Telekom fedelei kiállnak a járdából , keretük szétrohadt. Kérem javítani. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Karácsony Sándor u. 26

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Sérült aknafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: Magyar Telekom
    Német utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Hiányos fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Német utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére