Megerősítésre vár

Ferde oszlop

Valaki nekiment

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Thököly út 38

Hozzászólások

  • Horváth István visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Áron megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla oszlop helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZ
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kidölt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Ajtócska

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Budapest Közút
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Halász Áron
    Illetékes: Budapest Közút
    Madách Imre út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére