Megoldott

Kidőlt elektromos állomás

Ködöntötték az elektromos dobozt

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 132

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XI. Kosztolányi Dezső tér csomópontban észlelt, kidöntött elektromos szekrénnyel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását a jelzőlámpa szerviz elvégezte.
    Tisztelet...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • F Sz bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére