Megoldott

Megdöbbentő állapotok

Anonim Járókelő

Rengeteg a szemét a Széll Kálmán téren és a Margit körúton. A jelzett környék rendkívül igénytelen és elhanyagolt.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit körút 97

Hozzászólások

  • Ügykezelő Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett területen munkatársaink minden munkanap délelőtt összeszedik és elszállítják az elszórt nagydarabos hulladékot. Ezenkívül
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére