Válaszra vár

Lyukas fedlap

Rózsa 40/a előtt lyukas fedlap található.
https://www.google.com/maps/@47.506011,19.0710692,3a,54.2y,218.54h,79.93t/data=!3m6!1e1!3m4!1sPqnCw9Zclo6MJ8q7vjZmVw!2e0!7i16384!8i8192
Kérem az illetékes értesítését. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rózsa u. 40

Hozzászólások

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Ügykezelő Áron megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Töredezett fedlap II.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Garay utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Garay utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elütött szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére