Válaszra vár

Kiszáradt fa

A Jávor utca 1 előtt található a képen látható, idén kiszáradt fa.
Szeretném kérni a cseréjét.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Jávor u. 1

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a XIV. kerület Jávor u. 1. szám előtti kiszáradt
    fiatal fa cseréjére vonatkozó kérését ismételten a pótlásra kötelezett cég
    felé továbbítottuk.

    A probléma...
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Kelemen Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez még mindig megvan.
  • Kelemen Gábor visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a Jávor u. 1. szám előtti fiatal fát - hatósági engedély
    birtokában kivágott közterületi fa pótlásaként - egy építőipari cég
    telepítette, így a kiszáradt fa cs...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Kelemen Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó kerítéselem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Nagybecskerek tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére