Megoldott

Graffiti

Anonim Járókelő

Kérem távolítsák el a graffitiket! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Békásmegyer

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0030546-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00091643

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes MÁV-HÉV Zrt.-n...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Graffitis kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Békásmegyer (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Graffitik

    Beküldés ideje:
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére