Megoldott

Karbantartás hiánya, kopó elemek

Szeretném jelezni, hogy a BUBI-kon számos esetben lazák a fékek, amit vagy meg lehet húzni manuálisan, vagy sem, emellett a kormányszárak sokszor nem állnak a menetirány szerint egyenesen, a váltók különböző hatásfokkal működnek a kerékpárokon és a nyeregcsöveken elhelyezett szintjelzők is teljesen lekoptak, ja és a nyeregcsőbilincs is elég csapnivaló a minőségét tekintve.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rumbach Sebestyén u. 19

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0030535-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00091630

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK Zrt. köszöni megkeresését. Szakterülete azt válaszolta, hogy karbantartó munkatársai fol
    ...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kerékpártámasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Bajza utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    hibás kerékpártámaszok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dániel Zoltán
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Játék utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére