Megoldatlan

Használhatatlan park

FRISSÍTÉS 2022. 09. 26.

Bejelentő visszajelzése:

Szeretném kérni újra elküldeni az illetékesnek. A felhőszakadás után lemossa a térkőre a murvát az eső és egy csíkban egy árok is keletkezett. Szandálban nem lehet a parkban közlekedni, egy lépés után beszorul a kavics a láb és a szandál közé, babakocsit nem lehet benne tolni, mert elakad, a cipőt pár lépés után bekoszolja. Semmilyen funkciót nem tölt be a murvás járda, szerintem mindenki inkább a füvön közlekedik.

----------------------

Frissítés 2022. 02. 10.

"Tisztelt Ügyintéző! A helyzet egyre csak romlik a 11. kerületben a Pálinkás Antal utca és a Maléter Pál utca között épült parkban, amit kötelező volt a lakóparkot építő cégnek építenie a lakópark engedélyéért cserébe és ami egy éve sincs hogy átadtak. Sajnos a "sporolós" kivitelezés egyre inkább látszik a park állapotán, ami folyamatosan romlik. A rossz minőségű múrva amit leszórtak az egész környéket ellepi. A múrva kiszóródik a járdára, a padok alá, fűben. Az eredeti terveken még igényesebb térkő szerepelet. Kérem az önkormányzatot ellenőrizéék, hogy a kivitelező valóban az elfogadott tervek alapján járt el a park kivitelezése során. A murva rengeteg bosszúságot okoz az itt lakóknak. Fotókat csatolok az "új parkról"! Köszönettel, Pataky Szabolcs"

----------------------

Tisztelt Ügyintéző! A Pálinkás Antal utca és a Maléter Pál utca között a hetekben megnyították egy parkot, ami a Povl Bang Jensen utcából nyílik.
A fákat még el sem ültették, így a parkot feltételezem az önkormányzat még nem vette át a beruházótól. A parkban található gyalogosoknak kijelölt út térkövezve szerepelt az eredeti terveken, amiről a helyi lakosok tájékoztatva voltak. A park megnyitása óta viszont mindenki csalódott. A térkövezést a gyakorlatban felváltotta az apró zúzott kő, azaz igénytelen murva. (feltételezem a spórolás miatt) A térkő helyett használt jóval olcsóbb apró fehér kő pedig ellepi a park által határolt utcákat, kifolyik a helyéről egyéb közterekre, összepiszkolja azokat, igénytelen, ronda és lehetettlen benne babakocsit tolni vagy kerékpározni. A fű közé már most kimosódott és ez csak rosszabb lesz. Kérem az önkormányzatot, hogy a parkot használható állapotban vegye át a lakóparkot építő beruházótól, mert jelenleg nem az. Igénytelen murva helyett igényesen térkövezzék le a parkban a gyalogos utat a környező utcákban is használt burkolati elemekkel, ahogyan az eredeti terveken is szerepeltek. Köszönettel, Pataky Szabolcs

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Maléter Pál u. 1b

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    "Szia Szabolcs!
    Köszönjük, hogy visszajeleztél, azonban az ügykezelési szabályaink értelmében az 1 évnél régebben beküldött és lezárt ügyeket nem nyitjuk újra. Kérjük, a probléma jelzéséhez és megold...
  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos még mindig rengeteg a murva itt. Kérem hordják el a felesleges apró köveket az útról. Két éve ezt nem sikerült megtenni. :(
  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentéstől számított 1 év alatt nem oldódott meg a probléma.
  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Várhegyi Krisztián!
    Köszönöm kedves válaszát. Üdvözlettel, Pataky Szabolcs
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. november 2., szerda 17:02
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2022.02.10. "Tisztelt Ügyintéző! A helyzet egyre csak romlik a 11. kerületben a Pálinkás Antal utca és a Maléter Pál utca között épült parkban, amit kötelező volt a lakóparkot építő cégnek építenie a lakópark engedélyéért cserébe és ami egy éve sincs hogy átadtak. Sajnos a "sporolós" kivitelezés eg...

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Szeretném kérni újra elküldeni az illetékesnek. A felhőszakadás után lemossa a térkőre a murvát az eső és egy csíkban egy árok is keletkezett. Szandálban nem lehet a parkban közlekedni, egy lépés után...
  • Pataky Szabolcs visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. február 23., szerda 18:38
    Címzett: varosuzo_dl
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4

    ___________________________...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Ügyintéző! A Pálinkás Antal utca és a Maléter Pál utca között a hetekben megnyítottak egy parkot, ami a Povl Bang Jensen utcából nyílik. A fákat még el sem ültették, így a parkot feltételezem az önkormányzat még nem vette át a beruházótól. A parkban található gyalogosoknak kijelölt út té...

  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Ügyintéző! A helyzet egyre csak romlik a 11. kerületben a Pálinkás Antal utca és a Maléter Pál utca között épült parkban, amit kötelező volt a lakóparkot építő cégnek építenie a lakópark enge...
  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Várhegyi Krisztina! A panasz eljuttatásának lehet bármilyen következménye? Köszönettel, Pataky Szabolcs
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. december 14., kedd 18:14
    Címzett: varosuzo_dl
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Szabolcs, való igaz. Elnézést kérünk a kavarodásért. A téves választ áttettem a megfelelő bejelentéshez.
    A Járókelő csapatának nevében: Kende
  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelők!
    Lentebb egy kőbányai szervezet válaszolt, de ez Újbudához tartozik, vagyis a 11. kerülethez. Nem lehet hogy egy levél elkeveredett? Köszönettel, Pataky Szabolcs
  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban a kukák elhelyezése és kiválasztása is elég rosszul sikerült... Nincs senkinek kedve egy nagy kuka mellé leülni, ami aztán fölémagasodik... Ezt sem szakember találta valószínűleg, hanem "jól v...
  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Én is végigsétáltam már néhányszor rajta és sajnos valóban nagyon szét fogjuk hordani a kavicsot. Ráadásul a cipőt is beszennyezi, egyáltalán nem jó érzés az úton közlekedni.
    Egy kis off-topic: Én még
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pataky Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére