Megoldásra vár

veszélyes zebra

Nem először fordult velem elő, hogy a Karolina úton a képen látható zebránál megálltam elengedni a gyalogost. Mire a mögöttem jövő autós a kanyarodó sávon és a forgalom elől elzárt területen át előzött ki. Ez a jobbról érkező gyalogos esetén különösen veszélyes, mert a gyalogos nem látja az álló járművet balról kikerülő tahót. A tehót hagyjuk, ő nyilván tudja miért áll előtte a másik, csak nem érdekli. Nem lehet mindegyiket dash cam felvétel alapján feljelenteni, szükség lenne valami tartós, fizikai akadály telepítésére a forgalom elől elzárt területen, ami a kanyarodó járműveket viszont nem zavarja.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Karolina út 29

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 00091590 -as számú megkeresésre az alábbi választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    A Karolina úton a jelzett gyalogos-átkelőhelyet és a környezetében lévő útburkolati jeleket
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Dániel Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére