Megoldott

Talpmasszázs

Apró dudorokkal van tele a fedlap. Olyan érzés rálépni, mintha Lego lenne az ember talpa alatt. Magyar posta felirat van rajta.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 86

Hozzászólások

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Fotó.
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Folyamatban van a javítás, ha jól láttam a buszmegállóból.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányzó üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Magyar Telekom
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Töredezett keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Kálváriahegy utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rozsdás Posta távközlési szekrény V.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Alsó Sas utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére