Megoldott

Hiányzó kerítéselem

A legutolsó vízszintes rész hiányzik

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szugló u. 24b

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya a 91579-es számú bejelentésére a
    következő választ adja.

    A korlát javítása megtörtént.

    Kérem tájékoztatásunk megértését!

    Budapest, 2021...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fák a Gervay utca 30 előtt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Gervay utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Bezárt wc

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Balázs
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Pillangó park (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Törött pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Benda Lilla
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Ilosvai Selymes tér (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére