Megoldott

Hatalmas leszakadt faág

A Mélytó melletti sétánynál a térképen jelzett helyen leszakadt egy óriási faág.
Kérem az eltakarítását.
Illetékes: X. kerület.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Újhegyi út 8

Hozzászólások

  • Ügykezelő Áron lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Kivágták a fát.
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: KVO/896/7/2021

    Járókelő-Budapest
    részére

    Tisztelt Címzett!

    Hivatkozva a JAROKELO-BUDAPEST-00091564 azonosítószámon küldött bejelentésére a következőkről tájékoztatom. Munkatársam a 2021
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kőlapok összevissza

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Liget tér (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Feldöntött kőbabák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kőrösi Csoma sétány (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó tiltótábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Tóvirág utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére