Megoldott

Nem méhlegelő, gaz

Gaztól járhatatlan, életveszélyes járda a Budaörsi úton, a Menyecske utcával szemben (autószalonoknál). Kérem, vágják vissza a növényzetet!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Vizsla u. 1-3

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00091549 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. december 2., csütörtök 15:33
    Címzett: varosuzo_dl
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Suszter Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak zárójelben megjegyzem már 2019 nyarán is hasonló állapotban volt, mint most, nyilván azóta csak tovább romlott. Tehát pártállástól függetlenül elhanyagolt terület volt mindig. Ebből kifolyólag a...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Nagy Jenő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bokor átveszi a hatalmat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kőbányai út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Feljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    F2XR+58 (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére