Megoldott

Aszfaltozás elmaradt

Anonim Járókelő

A 1105 Kápolna u. 19.előtt, a buszmagallónal a közmű munkák után hetek óta nincs aszfaltozva a betemetett munkaterulet. Gyalogosoknak kerülgetni kell, ill. balesetveszelyes. Kérjük mielőbb leaszfaltozni! Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kápolna u. 19

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Jó hír :még ma éppen leaszfaltozták!! Megoldva!
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére