Megoldásra vár

Graffitis tábla

Anonim Járókelő

Kérem takarítsák le a táblát! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Váradi utca

Hozzászólások

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0030407-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00091541

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK Zrt. köszöni megkeresését. Szakterülete azt válaszolta, hogy munkatársai az összefirkált...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis a fal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Összefújkált szekrények, oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bem rakpart (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére