Megoldott

Felesleges oszlop

VII kerület Bethlen Gábor utca 31 előtt egy felesleges oszlop van, az új oszlop mellett.
Kérnék a régi, rozsdás oszlop eltávolítását.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Bethlen Gábor u. 31

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Az oszlopot eltávolították. Köszi!
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0030401-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00091538
    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A probléma megoldásában illetékes...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Felesleges oszlopok.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rozsdás oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Ecseri út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére