Válaszra vár

kerítésen hagyott szatyor

Anonim Járókelő

A képen látható csomag várja sorsát napok óta a Stromfeld 27 kerítésén.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Stromfeld Aurél út 27

Hozzászólások

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Ide feltolod a "problémát", de kidobni egy kukába nem birod?!
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    2 zsák szemét közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Rácz Aladár út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    megint a Thomán szelektív sziget

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Thomán István utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    szeméthalom buszmegálló közelében

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Márton Áron tér (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére