Megoldott

kiégett gyalogos átkelőhely lámpa

A Sibrik Miklós út - Gyömrői út kereszteződésben, a Sibrik Miklós gyalogos átkelő autómosó felőli oldalán az egyik gyalogos-kerékpáros jelzőlámpa zöld jelzése nem világít. A piros jelzés piktogramja is elég megviselt állapotban van.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gyömrői út 99

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • András Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    köszönjük szépen a gyors javítást!
  • Szent Boci hozzászólt a bejelentéshez.

    A hiba kijavítva.
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a X. Sibrik Miklós út - Gyömrői út csomópontban észlelt, hibás jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.
    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • András Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére