Megoldott

Fedlap

FRISSÍTÉS 2021.11.26.: Bejelentő visszajelzése:
Szerintem eltévesztették a fedlapot. (Csatolt képpel illusztrálva)

---

A Dohány utca 77. előtti fedlap egyik szeletéből hiányzik az aszfaltburkolat.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dohány u. 77

Hozzászólások

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A javított fedél:
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés leírását "A Dohány utca 77. előtti fedlap egyik szeletéből hiányzik az aszfaltburkolat."-ról "FRISSÍTÉS 2021.11.26.: Bejelentő visszajelzése: Szerintem eltévesztették a fedlapot. (Csatolt képpel illusztrálva) --- A Dohány utca 77. előtti fedlap egyik szeletéből hiányzik az aszfaltburkolat."-ra.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem eltévesztették a fedlapot.
  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére