Megoldott

szemetesnek hasznalt viragagyas + emberi urulek

A Kresz Geza 51-53 elotti viragagyas rendszeresen tele van dobalva szemettel, valamint gondozatlan. Az agyasban eldobott sorosuvegek talhatok, a hazak elotti beugrot pedig nyilvanos WC-nek/kocsmanak hasznaljak. Ejszaka ez a resz rosszul megvilagitott, nem biztonsagos athaladni rajta. A novenyzet gondozatlan, az agyas nincs korbekeritve, a novenyek “kifolynak” belole. A napokig ott szarado emberi urulek kozegeszsegugyi veszelyt jelent.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kresz Géza u. 51

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Ön által bejelentett panasz, miszerint Kresz Géza 51-53 előtti virágágyás rendszeresen tele van dobálva szeméttel, valamint gondozatlan.
    A XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. ezt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • M. Zsuzsa bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hulladèk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Kresz Géza utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Karton és egyéb hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Karton / építési hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére