Megoldásra vár

Elhagyott személygépkocsi

A XIX. kerületben gazdátlan gépjármű foglalja a parkolót !
A tulajdonosát egyszer sem látták 2 hónapja !

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Klapka u. 5

Hozzászólások

  • Reith Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@hivatal.kispest.hu címre 2021. október 22-én érkezett 91506. számú bejelentésre az alábbi tájékoztatást adjuk meg:

    A Kispesti Rendészeti Központ mu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Szikora Kálmán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott gk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Dobó Katica utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Mozdulatlan jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    József Attila utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Balesetes autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    József Attila utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére