Megoldásra vár

Elfordított közlekedési tábla

Anonim Járókelő

A XXII. kerület Rózsakert utva 29/b sarkánál lévő behajtani tilos táblát szándékosan elfordították - próbáltuk szabad kézzel visszafordítani és nem sikerült, tehát nem "véletlenül" áll így.
Veszélyes, mert az érkezők vagy nem vagy csak későn észlelik.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Rózsakert u. 29

Hozzászólások

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Fo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére