Megoldott

Megrongált telefonfülke

Kérem a Telekom értesítését a fülke üvegének pótlása céljából. Váci 155 magasságában.
https://www.google.com/maps/@47.5495932,19.0738119,3a,75y,75.77h,88.12t/data=!3m6!1e1!3m4!1s-ZzPif_SLXpd6Tyoao43JQ!2e0!7i16384!8i8192
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 155

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Ügykezelő Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A hiányzó üveget pótoltuk.
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Hollán Ernő utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére