Megoldott

Rendszeres szeméthegyek a Fazekas-hegyen

FRISSÍTÉS: 2021.10.22. II. Kerület Önkormányzat válasza:
"A jelzett terület a Magyar Állam tulajdonában van, amelynek kezelője a Pilis Parkerdő Zrt."
---------------
Rendszeresen szeméthegyek vannak a Fazekas-hegyen a lőállásban és a környékén is.
Kérem takarítsák ki és fontolják meg, hogy a lőállásra ajtót helyeznek és lezárják azt.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Villám u. 2

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pilisi Parkerdő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Pilisi Parkerdő a hulladékot elszállíttatta.

    [cid:image001.png@01D7E827.9FF4D430]Üdvözlettel:

    Mészáros Péter

    Pilisi Parkerdő Zrt.

    honlap: www.parkerdo.hu

    2025 Visegrád, Mát
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő Zrt.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő Zrt.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Rendszeresen szeméthegyek vannak a Fazekas-hegyen a lőállásban és a környékén is. Kérem takarítsák ki és fontolják meg, hogy a lőállásra ajtót helyeznek és lezárják azt."-ról "FRISSÍTÉS: 2021.10.22. II. Kerület Önkormányzat válasza: "A jelzett terület a Magyar Állam tulajdonában van, amelynek kezelője a Pilis Pa...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Pilisi Parkerdő Zrt."-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett terület a Magyar Állam tulajdonában van, amelynek kezelője a Pilis Parkerdő Zrt.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Farkas Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gondozatlan terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Pilisi Parkerdő Zrt.
    Kőhegyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    megunt veszélyes hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Pilisi Parkerdő Zrt.
    Konkoly-Thege Miklós út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megunt bútorok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Pilisi Parkerdő Zrt.
    Mókus ösvény (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére