Megoldott

Szemetes virágágyások

Anonim Járókelő

Kitaposott, kifeküdt és szemetes virágágyások Széll Kálmán téren.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • Ügykezelő Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldott.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00091490 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Mocsok a metró mögött

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Benjamin Lopez2
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Deák Ferenc tér M (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    hatalmas szemétkupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Békés Klára
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Kőbányai út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére