Megoldatlan

Gubacsi út 26. gyalogos átkelő

Anonim Járókelő

Tisztelt Címzett!

Az alábbi problémával fordulok Önhöz. Munkába járás során napi rendszerességgel használnom kell a tárgyban említett gyalogos átkelő helyet, melyet a Ferenc körút felől érkező villamosról leszállva közelítek meg. A problémát számomra a kocsibehajtó okozza, mely közvetlenül a gyalogos átkelőbe fut bele. A kérdésem a következő, hogy ez így szabályos-e? Korábban ez a behajtó nem volt aktív, de az az elmúlt években a Unix megvásárolta a telepet és a kaput megnyitották. Így a hivatalosan kijelölt gyalogos átkelőhely autó ki-be hajtóként is üzemel. A gyalogos átkelőhelyet jelző táblákat havi rendszerességgel cserélni kell, mert a telepre érkező tehergépjárművek kidöntik.
A segítségégét szeretném kérni, hogy kihez forduljak a probléma megoldásáért.

Köszönettel:
Kovács Ádám

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Gubacsi út 26

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A IX., Gubacsi út 26. számnál a gyalogos-átkelőhely valóban egy eddig használaton kívüli kapubehajtóba fut bele. Feltehetőleg a kapubehajtó a gyalogos-átkelőhely létesítésekor már
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járda helyett parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: Budapest Közút
    Imre utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére