Megoldott

Galambürülék

Anonim Járókelő

Hetek óta galambürülék csúfítja a Széll Kálmán teret. Kérem gondoskodjanak a tér takarításáról , fertőtlenítéséről.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a darabos hulladékot elszállították munkatársaink. A Széll Kálmán tér szokásos havi koncentrált nagytakarítását pedig múlthéten végezték
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    FKF zöld hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Lövőház utca (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szemét és ürülék az utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Varsányi Irén utca (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megdöbbentő állapotok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Margit Körút (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére