Megoldatlan

Kiscsibészt tér egy tiszta hete

FRISSÍTÉS 2021. 11. 07.

Akkor gyakrabban van szükség a takarításra (es nem a járdáról van szó, hanem a térről). Egy átlagos hétfő reggel képeit csatolom alább.

----------------------

FRISSÍTÉS 2021. 11. 02.

FKF Köztisztasági Divízió válasza:

Tájékoztatjuk, hogy a Kiscsibész tér illetékességünkbe tartozó területeit munkatársaink naponta megtisztítják. A teret övező, ingatlanhoz kapcsolódó járdák rendben tartása azonban Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994. (VIII.1.) Főv. Kgy. rendelete értelmében az ingatlan tulajdonosának, kezelőjének, bérlőjének kötelessége. Tehát amennyiben az ingatlan lakóház, akkor a lakóközöségnek kell gondoskodnia a kapcsolódó járda tisztán tartásáról, az üzletek és éttermek környékén pedig a hulladékgyűjtők kihelyezése, valamint a hulladék elszállítása az adott kereskedelmi egység feladata és kötelessége.
Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához.

----------------------

sajnos elmúlt.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, József krt. 47

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Bár az FKF mindent megtesz a tér tisztasága érdekében, az állampolgárokkal folytatott szélmalomharcban alul marad. Sajnáljuk, hogy nem tudtunk segíteni.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy Társaságunk köztisztasági tevékenységét a Fővárossal kötött közszolgáltatási szerződése alapján végzi. A szerződés pontosan meghatározza az ellátandó feladatok
    ...
  • Finta István hozzászólt a bejelentéshez.

    A mostani kupacok hétfő óta gyűlnek, ami szerint az állítással ellentétben, nincs az utat is érintő napi takarítás, pedig igény van rá.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "sajnos elmúlt."-ról "FRISSÍTÉS 2021. 11. 07. Akkor gyakrabban van szükség a takarításra (es nem a járdáról van szó, hanem a térről). Egy átlagos hétfő reggel képeit csatolom alább. ---------------------- FRISSÍTÉS 2021. 11. 02. FKF Köztisztasági Divízió válasza: Tájékoztatjuk, hogy a Kiscsibész tér illetéke...

  • Finta István hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor gyakrabban van szükség a takarításra (es nem a járdáról van szó, hanem a térről). Egy átlagos hétfő reggel képeit csatolom alább.
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a Kiscsibész tér illetékességünkbe tartozó területeit munkatársaink naponta megtisztítják. A teret övező, ingatlanhoz kapcsolódó járdák
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Finta István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére