Megoldásra vár

Csikkek

Vissztértek a vendégek a sörözőbe és a csikkek is velük együtt a söröző előtti járdára.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Krúdy u 16

Hozzászólások

  • B-F. Tamara megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A közterület-felügyelők – az egyéb szolgálati feladataik függvényében – visszatérően ellenőrizni fogják a helyszínt és a bejelentésében leírt állapot észlelése esetén megteszik a s...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet"-ra.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A hulladékgyűjtők kihelyezése, valamint a hulladék elszállítása az adott kereskedelmi egység feladata és kötelessége.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett járdaszakasz ingatlanhoz csatlakozik, ezért Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994. (VIII.1.) Főv. Kgy. rendelete értelméb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Finta István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes aljnövényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    0818-Ludovika tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes a Korányi utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Korányi Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos és homokos út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Futó utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére