Megoldásra vár

Jelzőlámpa

Tisztelt Cím!
A 18. kerületben a Szarvas csárda téri jelző lámpát legyenek szívesek úgy beállítani hogy a Petőfi utca és a Haladás utca is normálisan járható legyen. Akár délelőtt akár délután közlekedik arra az ember minden alkalommal áll a sor valamelyik irányban,vagy mindkét irányban. Az üllői út azon szakaszán nincs akkora forgalom hogy indokolt legyen az ilyen hosszas zöld jelzés.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, 90016 513

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által megjelölt helyszínen folyamatban van a villamosperon átépítése, mely beruházás miatt a közúti forgalom is korlátozva lehet. Ha Ön arra járva rendszeresen találkozik il
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Korcsek Tibor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tilosban parkolás.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Barta Lajos utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kidöntött korlát a buszmegállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Csévéző utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  Vissza az oldal tetejére