Megoldásra vár

Elhajlott lámpa

Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek intézkedni a probléma megoldására és a jelzőlámpa oszlopot egyenesitsek ki. Az épített környezet szebbé és biztonságosabbá tételét célzó intézkedésüket ezúton is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Keleti pályaudvar

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a VII. Baross tér - Rákóczi út csomópontban észlelt, sérült jelzőlámpa oszloppal kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.
    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Eldőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Dóra
    Illetékes: Budapest Közút
    Népszínház utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fényterelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: Budapest Közút
    Harminckettesek tere (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére