Válaszra vár

Hónapok óta elhagyott jármű

Tisztelt Cím!

Hónapok óta használaton kívüli jármű áll a Templomunk előtt, melynek elszállításában szeretnénk segítséget kérni.
A fotókat mellékeljük.

Köszönjük szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Lehel u. 15-17

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szabálytalan parkolás és elhagyatva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Ányos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére