Megoldott

szemét a híd alatt

Az Egér út Székesfehérvár/Pusztaszabolcs vasút hídja alatti járdáján van ez a szép adag szemét az M1/M7 felé vezető oldalon.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Rendőr u. 6

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását elvégezték. Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladékot a közterületen engedély nélkül ler
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Dániel Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére