Válaszra vár

Katasztrofális állapot kutyafuttatóban

Kiálló csavarok, szegek, eltört deszkák, lécek. Horror állapotok, kutyákra veszélyes.
Kerítés alatt hatalmas gödör, lyuk ahol kibújik az állat.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Ihász köz 8

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Levelét ügyintézésre megkaptuk, az abban foglaltakkal kapcsolatos ügyintézés folyamatban van.

    Válaszadásunkig szíves türelmét kérem.

    Üdvözlettel:

    dr. Szüts Korinna főosztályv
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Takarítatlanság a Mélytónál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Mélytó utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hatalmas leszakadt faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Újhegyi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére