Megoldásra vár

közlekedési tábla dől - Városmajor utca 70-nel szemben

A Városmajor utca 70-nel szemben lévő 30-as sebességkorlátozó közlekedési tábla dől , nagyon gagyi így.
Kérem a tábla szíves minőségi rögzítését a függőlegeshez közeli állapotában.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Városmajor u. 70

Hozzászólások

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    F
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére