Megoldásra vár

Park(oló)

Anonim Járókelő

Miért is van tele autókkal a városliget? Egy ideig csak a sétányon parkoltak tucatjával, de mióta azt elkezdték betonozni, azóta ügyesen beparkolnak a parkosabb részre,mert ugye nincs itt 50 méterre egy többszáz férőhelyes melygarázs..

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Olof Palme sétány

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    .
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    .
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szuper park élmény
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Leparkolva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megállni tilos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Új parkolási szokások

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Újvilág utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére