Megoldott

Szemét

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.10.26 III. Kerület válasza:

A 00091442 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy bejelentését illetékességből továbbítottuk a Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt felé további intézkedésre.

---

Kérem vigyék el a zsákokat! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Nánási út 46

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett zsákokat munkatársaink elszállították. Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladékot a közterületen e
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem vigyék el a zsákokat! Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS 2021.10.26 III. Kerület válasza: A 00091442 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy bejelentését illetékességből továbbítottuk a Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt felé további intézkedésre. --- Kérem vigyék el a zsákokat! Köszönöm szépe...

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00091442 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy bejelentését illetékességből továbbítottuk a Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt felé további intézkedésre.

    Köszön...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Ismét fenyőfahalom

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Budapest, Óbudai temető (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rengeteg szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Óbuda, Budapest (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Szemetes aluljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére