Megoldatlan

Elhagyott autó

Anonim Járókelő

Hónapok óta elhagyott, viseltes állapotban lévő autó.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Futár u. 3

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Szia!
    Az illetékes válasza alapján: mivel a gépjármű rendszámmal rendelkezik, a Közterület-felügyelet a hatályos jogszabályok értelmében nem intézkedhet. A bejelentésedet emiatt "Megoldhatatlanként"...
  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A gépjármű hatósági jelzéssel rendelkezik, így a közterület-felügyeletnek az elszállítására jogszerű lehetősége nincs.

    tisztelettel
    _____________________________________________
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Természetesen veszélyhelyzetes ez is (2021.07.09.), nincs mit tenni.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Útban is van

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Népsziget út (XIII. kerület)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Kucsma utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére