Megoldásra vár

Kátyús kanyar

Az Ajtósi Dürer és a Czházár András utca sarka rettentő kátyús, hepehupás, még a járdaszegély is eltűnt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Cházár András u. 22

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    3
    Megerősítésre vár
    3

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Ajtósi Dürer sor (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Kátyúk a felüljáró tetején

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kátyús megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Stefánia út / Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére