Válaszra vár

Kirakatrendezőt felveszünk!

Leesőben vannak a plakátok a vitrinben az Örsön a metróállomáson.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kerepesi út 460

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Be hajlott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Puskás Ferenc Stadion M (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működő vészhívók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Vörösmarty utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Galambok a zebra fölött

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Újbuda-központ (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére