Megoldott

Rossz helyen van

FRISSÍTÉS 2021.12.08.:
Sajnos a kerékpár ismét ott van. Sőt, már követőkre is talált. Nem lehetne felhívni a felhasználó figyelmét arra, hogy rendszeresen rossz helyen hagyja a biciklit? A tömegben így is alig férni el a peronon. Az emberek nekiütköznek a kormánynak.

---------------

FRISSÍTÉS 2021.11.17.:
Megint ott van.

----------------

Már hosszabb ideje a villamosmegállóban áll ez a bicikli. Nincs túl jó helyen. Kérem, szíveskedjenek áthelyezni!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Teréz krt. 21

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem volt ott ma. Reméljük, hogy nem is kerül vissza.
  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ##- Please type your reply above this line -##

    Your request (196982) has been updated. To add additional comments, reply to this email.
    ----------------------------------------------

    Lila, Dec 8, 20
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ##- Please type your reply above this line -##

    Hi there,

    Thanks for dropping in!

    Your request (196982) has been received and is being reviewed by our support team. We will get back to you soon!

    If
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Donkey Republic

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.11.17.: Megint ott van. ---------------- Már hosszabb ideje a villamosmegállóban áll ez a bicikli. Nincs túl jó helyen. Kérem, szíveskedjenek áthelyezni!"-ról "FRISSÍTÉS 2021.12.08.: Sajnos a kerékpár ismét ott van. Sőt, már követőkre is talált. Nem lehetne felhívni a felhasználó figyelmét...

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a kerékpár ismét ott van. Sőt, már követőkre is talált. Nem lehetne felhívni a felhasználó figyelmét arra, hogy rendszeresen rossz helyen hagyja a biciklit? A tömegben így is alig férni el a pe...
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ##- Please type your reply above this line -##

    Hi there,

    Thanks for dropping in!

    Your request (194694) has been received and is being reviewed by our support team. We will get back to you soon!

    If
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Donkey Republic

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Már hosszabb ideje a villamosmegállóban áll ez a bicikli. Nincs túl jó helyen. Kérem, szíveskedjenek áthelyezni!"-ról "FRISSÍTÉS 2021.11.17.: Megint ott van. ---------------- Már hosszabb ideje a villamosmegállóban áll ez a bicikli. Nincs túl jó helyen. Kérem, szíveskedjenek áthelyezni!"-ra.

  • Ügykezelő Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: Donkey Republic

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Megint ott van.
  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltűnt.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ##- Please type your reply above this line -##

    Your request (190433) has been updated. To add additional comments, reply to this email.
    ----------------------------------------------

    Matthieu, Oct 2
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ##- Please type your reply above this line -##

    Hi there,

    Thanks for dropping in!

    Your request (190433) has been received and is being reviewed by our support team. We will get back to you soon!

    If
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Donkey Republic

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Balesetveszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Cinkotai út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére