Megoldatlan

Támfal a járdára omlik

A 14.kerületben a Mogyoródi út-Wass Albert utca és Angol utca között található park Mogyoródi út 71/a előtti részén végződik a belső park támfala. Ez azonban a képek alapján veszélyesen a járdára omlik. Jó lenne ha az illetékesek rendbe hoznák, mert balesetveszélyes a billegő kövek a gyerekekre és az itt közlekedő kerekes székes/biciklis vagy idősekre a rendszeresen a járdára sodródó kő lapok.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mogyoródi út 71

Hozzászólások

  • Illak Adrián lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya a 91411-es számú bejelentésére a
    következő választ adja.

    A Mogyoródi út 71. (hrsz.: 31903/8) nem önkormányzati tulajdon státuszú
    ingatlan...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Üres fahelyek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Cházár András utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ki nem ürített kutyagumi kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Czerula Barbi
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Bácskai utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szakadt mászóka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Általános Név
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Dorozsmai utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére