Válaszra vár

Kopott fedlap

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!
A Mohai út sarkán, a Kucorgó Kft.-től rendelt fedlap, kopórétege teljesen eltűnt.
Kérem lehetőségükhöz mérten cserélni.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Mohai út 2

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI Kft.

  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI Kft.

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "DIGI Kft."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Bocsánat, pontosítok a helyről.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelyen/amelyeken a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük a
    ...
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Új"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére